Hizmetlerimiz

Kreatif İletişim Ajansı


Kurumsal iç ve dış iletişim projeleriyle hedef kitlenize kaliteli ve profesyonel şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Üreteceğimiz projelerle daha başarılı iletişim kurabileceksiniz.

İletişim Projeleri
Kreatif Proje & Tasarım
Reklam Üretimi
Kurumsal Kimlik Yönetimi
Slogan & Metin Yazımı
Oyunlaştırma
Görsel İletişim

Marka & İletişim


Markalar yaratmak ve onları ileri taşımak emek ister. Her markanın farklı ve özel ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Sürekli büyüyen markanızı etkili iletişim projeleriyle ileriye taşıyalım.

Kurumsal İletişim
Markalama Faaliyetleri
Hedef Kitle Analizi
İtibar Yönetimi
Pazarlama İletişimi ve Yönetimi

Dijital Ajans


Dijital mecralarda yapılacak görünürlük ve pazarlama faaliyetlerinin müşterileriniz ve paydaşlarınız üzerindeki etkisini birlikte arttıralım. Yeni medya araçlarıyla markanızın itibarını yükseltiyoruz.

İçerik Yönetimi & Oluşturma
Yeni Medya Araç Yönetimi
SEO Çalışmaları
Sosyal Medya Yönetimi
Dijital Marka Oluşturma & İtibar Yönetimi
Pazarlama Bütçelendirmesi

Eğitim


Hepimizin hayatında iletişimin yeri büyük. Bizler de yıllara uzanan tecrübelerimizi kurumlar ve bireylerle paylaşıyoruz. Hem iletişim hem de sinema alanında eğitimler veriyoruz. Detaylar için iletişime geçmeniz yeterli.

Sinema Eğitimleri
Temel Fotoğrafçılık
İletişim Eğitimi
Kurumsal İletişim
Sosyal Medya Araçları
Yeni Medya & İletişim

Prodüksiyon


Kurumsal işletmelerde ve medya alanında bir çok prodüksiyon projesi gerçekleştiriyoruz. Belgesel filmler, tanıtım ve reklam filmleri, animasyon filmler ve daha bir çok prodüksiyon projesiyle işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Belgesel / Kısa Film
Tanıtım Filmi
Reklam Filmi
Animasyon Filmler
Eğitim Filmleri
Etkinlik Çekimleri
4k Çekimler
Profesyonel Ekipmanlar
Drone Çekimleri

Baskı


Projeleriniz aksamadan ve tek elden yönetilebilsin diye, ürettiğimiz tüm tasarımları profesyonel çözüm ortaklarımızla basıyoruz. Ofset, dijital, lazer kazıma ve uv baskı gibi bir çok baskı tekniğini uyguluyoruz.

Ofset Baskılar
Dijital Baskılar
Lazer Kesim & Kazıma
Folyo – Vinyl Baskı
Reklam Ürünleri
Promosyonlar

Projeleriniz, çalışmalarınız ve tüm görünürlük faaliyetlerinizde almak istediğiniz hizmet ve danışmanlık çözümleri için +90-555-554-2003 numaralı telefondan ve info@kraftstudyo.com mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.