Kraft “Geleceğe Doğru”

Gelecek vizyonumuz.
Gelecekte, işletmemiz gelişecek ve büyüyecek. Tüm bu gelişim sürecinde bizleri biz yapan değerlere sahip çıkmanın görevimiz olduğunu düşünüyorum. Başta herkesin kendi yerel çevresinden başlayarak gün be gün çevresine ve doğaya sahip çıkabilmesi insanoğlu adına içimde bir özlemdir.

Sadece bir adım atarak geleceğe gidemeyiz. Sürdürülebilir çevre, doğa, insani yardım ve aidiyetler ile bunu başarabiliriz. Gelecek nesillere bir adım bırakıp, onların bu adımları daha ileriye taşımasına öncülük etmemiz gerekir.

Gelecekte Kraft olarak yalnızca işimizle değil, yaptığımız sosyal ve nitelikli faaliyetlerle de büyümeyi hedefliyoruz. Çevresinden bağımsız bir işletme olmayacağının farkındayız. Bu yüzden geleceği düşünürken, işletmemizi büyüttüğümüz oranda tüm insani ve doğal denge değerlerini geliştirmek öncelikli hedeflerimizden birisi.

Köklerimizle yaşamak.
Gelecekte iletişim biçimlerimiz bugünkünden çok daha farklı süreçlerde ve araçlarla olabilir. Bu araçları kullanabilme ve üretebilme yeteneğine sahip oldukça, üzerimize daha çok sorumluluk düşüyor. Gelecekte yeni nesil araçları daha etkin kullanacağımız muhtemeldir. Ancak sürdürülebilir bir yaşam döngüsü olmadan araçların biz insanoğlu için bir önemi bulunmamaktadır. Hedefimiz köklerimizle ve doğayla birlikte, barışık bir yaşama destek olabilmektir. Geleceğimiz için keşfetmeli, bolca öğrenmeli ve vakti geldikçe harekete geçmeliyiz.

Çevremiz olmadan, kaliteli bir gelecek ve yaşam düşünülemez.

Mehmet Göksel Orhan

Beğendiyseniz, paylaşabilirsiniz.